Najczęściej zadawane pytania

Faq

Pytania ogólne

Wszystkie możliwości kontaktu znajdują się na naszej stronie > Kontakt.

Najszybszym sposobem na kontakt z nami jest wysłanie wiadomości na facebooku, gdzie system określi szacowany czas oczekiwania oraz przydzieli konsultanta. Jest również opcja rozmowy na naszym serwerze TeamSpeak, gdzie zazwyczaj przebywają nasi boosterzy.
Odpowiedź z informacją o przewidywanym wolnym terminie dostajesz natychmiastowo, a czas przydzielenia konsultanta zależy od aktualnej ilości prowadzonych rozmów oraz wolnych boosterów. Aktualną ilość boosterów możesz sprawdzić na stronie rankboosting.pl/online
Boosting
Boosting polega na udostępnieniu swojego konta profesjonalnemu graczowi, który następnie rozgrywa na nim gry rankingowe. Dzięki doświadczeniu, które wykorzystuje booster, nie musisz tracić czasu na grę, lecz pochwalić się rangą znajomym.
W naszej ofercie dostępne są poniższe typy boostingu:

Boosting Standard - Standardowy typ boostingu polegający na udostępnieniu konta boosterowi

Boosting Duo/Lobby - Boosting polegający na grze z boosterem w lobby

Boosting Premium - Ta sama zasada co w przypadku standardowego boostingu + streamowanie rozgrywki

Boosting ESEA - Standardowy typ boostingu, lecz na platformie ESEA (brak opcji Duo/Lobby)

Boosting FACEIT - Standardowy typ boostingu, lecz na platformie FACEIT (brak opcji Duo/Lobby)

Boosting Godzin - Sztuczne nabijanie godzin na platformie steam przez serwer dedykowany 24/7

Boosting Rekomendacji - Sztuczne nabijanie rekomendacji na profilu. Do wyboru Friendly, Teacher, Leader

Boosting Poziomu - Nabijanie poziomu na koncie w zakresie od 1 do 40

Boosting przebiega w trzech krokach:

1. Wybierasz typ boostingu oraz zakres rang

2. Dokonujesz płatności

3. Podajesz dane do konta (w przypadku Duo/Lobby zostajesz dodany przez boostera do znajomych)

Teraz wystarczy już jedynie czekać, aż na Twoim koncie pojawi się wymarzona ranga.

Wszystko zależy od tego do jakiej rangi mamy Cię wyboostować. Cały proces może się trochę przedłużyć jeżeli przegrałeś wiele meczy z rzędu.
Nie. W grze wykorzystujemy tylko i wyłącznie własne umiejętności. Nie ma żadnej obawy, że twoje konto zostanie zbanowane.
Krótka odpowiedź - nie ma takiej opcji.
W przypadku standardowego boostingu tak. Jednak jeżeli masz wątpliwości oraz nadal obawiasz się o bezpieczeństwo swojego konta to możesz skorzystać z opcji Duo/Lobby, wtedy nie będzie takiej potrzeby.
Dzięki funkcji Steam Guard oraz dwuetapowej weryfikacji tokenem twoje konto jest bezpieczne.
Po zalogowaniu się na konto Steam zostaje nałożona blokada na wymiany oraz rynek. Dodatkowo wszystkie wymiany muszą być potwierdzane za pośrednictwem tokenu lub maila przypisanego do konta.
Nie ma takiej opcji. Aby zachować prywatność klienta ustawiany jest tryb Offline, dzięki któremu znajomi nie widzą aktywności konta, a my nie otrzymujemy od nich wiadomości.
Oferujemy Coaching, czyli naukę gry poprzez zapoznanie się z podstawowymi pojęciami, zagraniami skończywszy na bardziej zaawansowanych taktykach.
Tracking jest to nasz autorski system śledzenia postępu, który jest dostępny w ofercie Premium. Dzięki niemu na bieżąco przez panel na naszej stronie możesz śledzić m.in. aktualną rangę bądź liczbę wygranych gier. Dane z dostępem do panelu są automatycznie wysyłane na adres e-mail po zakupieniu usługi.
Płatności
Oferujemy ponad 21 różnych metod płatności w których znajdują się m.in: PayPal, Paysafecard, Przelew bankowy (PayU), Skiny, SMS, Bitcoin, Etherum. Płatności obsługuje pay.g2a.com
Zostałeś dodany w bazie danych na listę osób oczekujących. W ciągu 10-15 minut do Twojego konta zostanie przypisany booster oraz rozpocznie się boosting.
Inne
Aktualny status serwerów możesz sprawdzić na stronie rankboosting.pl/status
Regulamin możesz sprawdzić na stronie rankboosting.pl/regulamin